SLEVA V DOBĚ KARANTÉNY 50% NA ONLINE KURZY

Kdo Vás bude učit?

David "Mitty" Mitáš

fotograf, hlavní lektor, zakladatel

Ahoj =). Jmenuji se David Mitáš, ale všichni mi říkají MITTY. Jsem zakladatelem Kreativního studia Mitty a fotokurzů Radost z fotek a již 12 let se věnuji převážně fotografii, ale také další kreativní činnosti.

Čtyři roky jsem studoval fotografii na Střední škole umění a designu v Brně. Po té jsem se rovnou vrhnul do podnikání.

Už na škole mě moji známí často žádali, abych jim ukázal jak fotit. V roce 2013 jsem naučil během léta fotit přes 90 lidí. Od té doby jich je už přes 230, co prošli skupinovými, ale i velmi často individuálními lekcemi fotografie.

Díky studiu na škole jsem nahlédl do mnoha fotografických žánrů a proto dokážu lidem říct minimálně jejich základy a pomoci jim v tom co je baví se posouvat dále. Ze začátku jsem se však nejvíc věnoval módní a portrétní fotografii. Časem jsem více přešel na reklamní a příběhovou fantasy fotografii (ta mě však neživí).

Učit ostatní mě baví ze všeho nejvíce a když vidím, jak to někomu dělá radost, tak z toho mám radost i já. Je to něco co mě naplňuje a co chci dělat dokud budu moci.

V dnešní době, pokud máte ambice se živit focením a neděláte to jen pro radost, je důležité umět více fotografických žánrů, protože fotografů je opravdu hodně. Druhá věc je umět se prodat. No a nebo musíte být v určitém žánru ten nejlepší či jediný. Já zvolil specializaci na reklamu a byznys portréty, ale přitom když je potřeba, zvládnout i další žánry.

Neváhejte mě kontaktovat, pokud Vás focení baví. Moc se na vás všechny těším.

Mitty
Nevyhovuje Vám termín? Poptejte nový.