SLEVA V DOBĚ KARANTÉNY 50% NA ONLINE KURZY

Základy úprav fotografií

Maximálně
10
účastníků
NA DOTAZ
Cena:
1 990 Kč
Už víte jak fotit, ale netušíte kde a v čem začít fotografie upravovat? Focení do RAWu přináší spoustu výhod. Díky RAWu, si můžete dovolit dělat malé chyby v expozici, protože je velmi rychle opravíte. RAW je však potřeba v počítači zpracovat, protože ho nelze používat na webu ani v tisku. Fotografie se upravovaly už v době focení na film. Divili byste se jak moc úprav probíhalo v temné komoře při jejich vyvolávání. Čas který jsem strávil nad fotkami se štětcem, černou barvou a bílou kachličkou a retušoval na černobílé fotce všechny nedostatky byl mnohonásobně vyšší než dnes u počítače. V dnešní době digitálu je to však přístupné úplně všem a po tom, co vám ukážu jak na to, zjistíte, že se toho bát vůbec nemusíte. Ukážu vám postupy, díky kterým během pár minut posunete fotografii o několik úrovní výše.

Chci se přihlásit na kurz

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Jak to celé probíhá?

Na domluvený termín si donesete vlastní notebook, případně po nahlášení je možné donést si i stolní počítač. Ukázky úprav probíhají na velké televizi, protože projektory většinou nemají dostatečnou kvalitu. Na začátku si ověříme, že všichni mají správně nainstalované programy. Zde je důležité pro ušetření času této části se věnovat již doma, abychom se pak nezdržovali se stahováním a instalací. Místo toho tento čas můžeme věnovat učení.  Do e-mailu obdržíte video návod, jak si vše správně nainstalovat. Využívat budeme Adobe Lightroom a Adobe Photoshop, verze CC, které je možné si nainstalovat ve zkušební době a po té si je případně zakoupit za nízký měsíční poplatek přímo u společnosti Adobe zde. 

Dopoledne se budeme věnovat hlavně používání Adobe Lightroom. Odpoledne potom lokálním úpravám ve Photoshopu. Více níže.

Pro koho je kurz úprav fotografií vhodný?

Kurz je vhodný pro všechny co fotí ideálně do RAWu a chtějí své fotografie posunout dále. Pro Ty, co se chtějí odlišit a být lepší než většina začátečníků. Také pro všechny, co chtějí ušetřit týdny času učení se úprav sami. Přesně Vám totiž ukážu co má smysl používat. Photoshop má totiž desítky až stovky nástrojů, ale fotograf jich používá jen pár.

Co se naučíte?

Before After
Before After

Osnova

Osnovu sice máme, ale vždy výuku přizpůsobuji studentům a tomu co řeší. Často se tak dostáváme i do pokročilejších věcí, ale musím si nejdřív být jistý, že ovládáte ty základní.

Přihlásit se na kurz

Tímto kurzem prošlo minulý rok během jednoho měsíce přes 40 lidí. Přidej se k nim také.

Co ke kurzu potřebujete?

Before After
Before After
Before After
quote-light

Chci se přihlásit na kurz

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Podobné kurzy

Individuální

Individuální fotokurz

Individuální kurz pro jednoho připravený na míru dle zájmu a zaměření studenta. Posuneme společně vaše fotografování na další úroveň.

Více o kurzu
Individuální

Individuální fotokurz

Individuální kurz pro jednoho připravený na míru dle zájmu a zaměření studenta. Posuneme společně vaše fotografování na další úroveň.

Více o kurzu
Nevyhovuje Vám termín? Poptejte nový.