fbpx

Online konzultace

VIDEO HOVOR
DLE DOMLUVY
Cena:

990 490

Rádi fotíte nebo byste chtěli začít? Nevíte jak nebo se chcete posunout dál? Lidem pomáhám svými konzultacemi se zamyslet nad tím co a jak chtějí či radím, jak se dostat tam kam chtějí. Pomohu Vám od vybrání fotoaparátu, přes rady k focení a úpravám fotografií. Poradím jak začít, jak si nastavit ceny, jakým způsobem shánět zakázky. Je toho opravdu hodně. Stačí napsat a společně to už vyřešíme. Ideální je mít k dispozici počítač s mikrofonem a nejlépe též webkameru (není nutnost).

Jak to celé probíhá?

Ideální je mi rovnou zavolat a zjistit, zda Vám opravdu mohu pomoci s Vaším problémem. Po té si zde zakoupíte domluvený počet hodin a domluvíme se na čase první konzultace.

Nejlepší je si připravit v jaké fázi se nacházíte a co vlastně chcete řešit. O tom je však i ten první hovor, abychom si to ujasnili.

Chci názor na své fotky.

Pokud chcete konzultovat svoje fotografie, tak mi je předem nahrajete na google disk, který Vám nasdílím. Je to proto, abych se mohl podívat přímo do fotek a zjistit, jakým způsobem byly focené. Často to totiž souvisí s problémem, který se snažíte vyřešit, ale neuvědomujete si ho.

Chci ukázat určité úpravy fotek.

To samé platí o úpravách fotek. Abych Vám mohl ukázat jak na to, je potřeba je mít připravené. Ukážu Vám způsob jak bych upravoval Vaši fotografii, zadám úkoly a ty pak pokud budete chtít vyhodnotíme při další konzultaci. Zde je zase potřeba mít správné programy a dostatečně výkonný počítač pro minimální chod aplikací.

Chci se fotkou začít živit a nevím jak na to.

Rád Vám sdělím svůj příběh. Je v něm opravdu hodně poučení, co opravdu nedoporučuji dělat =D. Před 12 lety jsem kolem sebe neměl nikoho kdo by mi řekl, že být fotograf je hodně o tom být i obchodník. Většina fotografů kolem mě byli buď moji profesoři a nebo umělci co si fotili víc pro sebe než že by je to živilo.

Rád Vám sdělím, co mi funguje a co ne. Ano, v době koronaviru jsme na tom ale všichni stejně. Je to však jedinečná příležitost na sobě zapracovat a připravit se na to, až to přejde.

A je toho ještě mnohem víc...

Nemá smysl se tu snažit vypsat všechny možnosti, co byste mohli řešit. Není nic lehčího než mi zavolat a zeptat se =).

Pro koho je konzultace vhodná?

Pro každého kdo chce individuální přístup, ušetřit čas a informace šité jemu na míru.

Chci konzultaci

Osobní konzultace si u mě nejčastěji platí lidé, kteří řeší konkrétní problém a nemají čas ho hledat všude na internetu či neumí anglicky. Pomáhám lidem s tím, jakou techniku si pořídit, jak ji používat a jak třeba fotit svoje produkty, aby nepotřebovali pokaždé volat fotografa.
quote-light

Podobné kurzy

Nevyhovuje Vám termín? Poptejte nový.