SLEVA V DOBĚ KARANTÉNY 50% NA ONLINE KURZY

Focení mobilem levou zadní

Maximálně
12
účastníků
NA DOTAZ
Cena:
1 490 Kč
Dnes má chytrý telefon se slušným foťákem po ruce k dispozici skoro každý, ale už ne každý s ním dokáže vykouzlit snímky, na které by byl pyšný. Když si otevřete svůj Facebook, Instagram, Twitter apod… vysype se na vás spousta nádherných fotek, která vznikla právě jen mobilem a vy byste rádi věděli, jak je to možné. K pořízení takových fotek není vůbec nutné vlastnit profesionální techniku za mnoho desítek tisíc. To, co vaše fotografie posune, je osvojení si několika fotografických pravidel nastavením přístroje počínaje, přes kompozici, vnímání světla, až po úpravy v editoru. S tím vším vám v tomto kurzu pomůžu. Pokud nehodláte fotografie tisknout na výstavy, máte je hlavně na památku a internet, tak mobilem v dnešní době opravdu vytvoříte pěkné fotografie. Naučím vás, jak na to.

Chci se přihlásit na kurz

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Jak to celé probíhá?

Kurz focení mobilem je zaměřený hlavně na praxi. Teorii se částečně budete mít šanci naučit už doma, stejně jako se na kurz předpřipravit nainstalováním aplikací podle video návodu pro Vás připraveného. Ten obdržíte po zakoupení kurzu nejpozdeji týden před jeho termínem. Po kurzu též obdržíte přístup k videím, které Vám pomohou si připomenou a zopakovat základní probírané znalosti, díky čemuž se nemusíte bát, že byste vše po kurzu zapomněli. Ze zkušenosti totiž vím, že těch informací za jedno setkání je opravdu hodně.

Pro koho je kurz focení mobilem vhodný?

Kurz je vhodný pro všechny majitele smart phonů starých max 4 roky (i více, ale mohou chybět novodobé funkce a kvalita fotek bývá se stářím telefonu horší), užívající Android či iOs. No a hlavně pro všechny, kdo rádi fotí mobilem.

Co se naučíte?

Before After
Before After

Osnova

Přihlásit se na kurz

Tímto kurzem prošlo minulý rok během jednoho měsíce přes 40 lidí. Přidej se k nim také.

Vyzkoušejte si

Připravil jsem pro vás takový menší kurz přes facebook. V něm se seznámíte s hlavní aplikací Adobe Lightroom, kterou během kurzu budeme používat. Jak ji využít na plno, jak správně komponovat, na co si dát pozor a jak si vytvářet různá přednastavení, která budete moci používat na další fotky? Tak to vás naučím na mém kurzu.

quote-light

Chci se přihlásit na kurz

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Podobné kurzy

Individuální

Individuální fotokurz

Individuální kurz pro jednoho připravený na míru dle zájmu a zaměření studenta. Posuneme společně vaše fotografování na další úroveň.

Více o kurzu
Individuální

Individuální fotokurz

Individuální kurz pro jednoho připravený na míru dle zájmu a zaměření studenta. Posuneme společně vaše fotografování na další úroveň.

Více o kurzu
Nevyhovuje Vám termín? Poptejte nový.